Montaż rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne stają się coraz bardziej modne, nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach. Zakładają je ludzie nie tylko mieszkający na parterze, ale również na drugim czy czwartym piętrze. Są one bardzo potrzebne, ponieważ chronią przed wiatrem, słońcem czy nawet deszczem w nocy. W mieszkaniu jest o wiele cieplej a i wygląd wnętrza zmienia się na bardziej przytulny. Aby wstawić rolety, należy udać się do firmy, która je wykonuje. Cała usługa odbywa się na zamówienie, ponieważ okna czy drzwi balkonowe trzeba zmierzyć aby dopasować rolety.

Rolety zewnętrzne stają się coraz bardziej modne, nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w mieszkaniach

Autor zdjęcia: Julien.Belli

Pierwszym krokiem jest dokładne odmierzenie części zewnętrznej jak i wewnętrznej okna. Na tej podstawie firma przygotowuje rolety zewnętrzne Warszawa, a klient wybiera jakość, kolor, a także mocowania. Obecnie jest spory wybór, ponieważ można wybrać linkę, rolety na pilota czy na korbę. za każdym razem są to zupełnie inne koszty, dlatego warto mieć na uwadze swój budżet. Sam montaż rolet trwa około godzinę czasu. Ekipa przychodzi do domu i montuje rolety u klienta ostatecznie sprawdzając, czy wszystko działa sprawnie. W razie potrzeby można rolety wymienić i dzieje się to w ramach gwarancji.

Ceny rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrzne to koszt wynoszący średnio tysiąc złotych na jeden pokój. Im większe okno, tym cena będzie wyższa, ponieważ liczona jest od metra kwadratowego. Do tego firma dolicza koszt usługi, ewentualne dodatki, czy odmienny kolor od standardowego białego. Za okna w salonie zapłacić można nawet około dwóch tysięcy złotych. Jednak jest to montaż już na lata, a wartość mieszkania automatycznie wzrasta. Rolety zewnętrzne są trwałe, dlatego żaden grad, deszcz czy śnieg ich nie uszkodzą. Najlepiej chronią mieszkanie latem podczas upałów, dlatego taki koszt warto ponieść.

Comments are Disabled